Bu web sitesi yalnızca genel bilgi sağlamak üzere tasarlanmış olup, web sitesinde yer alan bilgiler Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde hukuki görüş veya tavsiye olarak nitelendirilemez; veya bunların yerine geçmez; ziyaretçiler ile İBK Hukuk Bürosu arsasında avukat/müvekkil ilişkisi yaratmaz.

İBK Hukuk Bürosu, web sitesinde yer alan bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel olduğuna dair ne açık ne de zımni herhangi bir taahhütte bulunmamıştır. İBK Hukuk web sitesine erişen ziyaretçilerin hukuki konuları ile ilgili görüş almaları için bağımsız hukuk müşavirlerine danışmaları tavsiye edilir. Web sitesinde yer alan hiçbir içerik İBK Hukuk avukatlarının veya müvekkillerinin görüşünü yansıtmamaktadır.

İBK Hukuk Bürosu, bu web sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu web sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları İBK Hukuk Bürosu’na aittir ve İBK Hukuk Bürosu’nun yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.